Certyfikaty, nagrody

IFS Logistics Version 2.1

Certyfikat AEO

CSL uzyskała certyfikat AEO, przyznawany przez Izbę Celną spedytorom, importerom i eksporterom. Świadczy on o tym, że posiadająca go firma to podmiot zaufany, stosujący przejrzyste procedury i dbająca o bezpieczeństwo. Świadectwo AEO ważne jest w całej Unii Europejskiej.

Recertyfikacja Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008

Bureau Veritas Certification zaświadcza, że System Zarządzania Jakością w naszej firmie jest zgodny z wymaganiami norm i zakresem usług wyszczególnionych w ISO 9001:2008 w zakresie spedycji morskiej, spedycji lądowej i agencji celnej.

Diamenty FORBESA 2016, 2012, 2011, 2009 dla CSL

Firma CSL Internationale Spedition Sp. z o.o. znalazła się w prestiżowym gronie laureatów rankingu DIAMENTY FORBESA 2016 organizowanego przez miesięcznik FORBES. Jest to ranking przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności. Poprzednio ten tytuł uzyskaliśmy w 2012, 2011 i 2009 r.

Gazela Biznesu 2010, 2009

Firma CSL znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu. Dynamiczny rozwój połączony z rzetelnością i wiarygodnością, solidność i jawność działania to najważniejsze cechy firm, które znalazły się w jedenastej edycji rankingu. Tradycyjnie już opracowany on został przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” oraz wywiadownię gospodarczą Coface Poland. Rok wcześniej również zdobyliśmy ten tytuł.

Spedytor Roku 2009, 2008

Kapituła konkursu, w której skład wchodzą przedstawiciele Rady Polskiej Izby Spedycyjnej i Logistyki oraz Uniwersytetu Gdańskiego, przyznała nagrodę Spedytora Roku 2009 naszej firmie w kategorii przedsiębiorstw o zatrudnieniu do 50 pracowników. Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej aktywnego i działającego fair spedytora. Rok wcześniej również zdobyliśmy ten tytuł.

Certyfikat D&B Poland

Międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Dun&Bradstreet Poland Sp. z o.o. wyróżniła naszą firmę „Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej” za najwyższą ocenę stabilności firmy.

Nominacja do Złotej Statuetki BCC - Lidera Polskiego Biznesu 2010

Jury Konkursu, do ekskluzywnego grona 22 przedsiębiorców i firm nominowanych do Złotej Statuetki BCC - Lidera Polskiego Biznesu 2010, z regionu zachodniopomorskiego zakwalifikowało jedynie CSL Internationale Spedition Spółkę z o.o. oraz jej dyrektora i założyciela - panią Laurę Hołowacz.

Medal Europejski

BCC w uznaniu wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług przyznało nam European Medal w zakresie usługi spedycyjne i celne.